(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

DOBRO JUTRO, DOBER DAN

21. novembra obeležujemo svetovni dan pozdrava. Tudi z učenci 1.A razreda smo v podaljšanem bivanju obeležili ta dan na prav poseben način. Z učenci smo se pogovarjali o načinih pozdravljanja v različnih situacijah, spoznali različne države, kako se pozdravljajo v določenih državah ter spoznali in prikazali različne načine nebesednega pozdravljanja. Izdelali smo majhne pozornosti, katere so prvošolci razdelili zaposlenim na šoli.

»Začni in končaj dan z nasmehom, kajti nasmeh ne stane nič, marsikomu pa polepša jutro ali večer. Želimo ti dobro jutro in lep dan.« S to mislijo so nas učenci opomnili, da naj v vsak dan vstopamo pozitivno, z nasmehom ter začnemo dan s pozdravom, saj nas to ne stane nič, nekomu pa lahko s tem polepšamo dan.

Damjana Flisar

Dostopnost