(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V torek, 25. januarja 2022, so se četrtošolci odpravili na Mariborsko Pohorje, kjer so v okviru akcije Šolar na smuči izvedli športni dan z vsebinami smučanja. Vseslovenski projekt Šolar na smuči letos poteka že sedmo leto pod okriljem Smučarske zveze Slovenije, Zavoda za šport RS Planica ter Policije. Organizatorji želijo z akcijo spodbujati zdrav življenjski slog in otrokom približati športno panogo alpskega smučanja ter hkrati ozaveščati otroke o varni smuki. Ambasador projekta Šolar na smuči je nekdanji vrhunski alpski smučar Jure Košir.

Učenci so v lepem sončnem vremenu uživali v učenju prvih ali že nekoliko zahtevnejših »smučarskih korakov«. Čisto vsi so ta dan napredovali v svojem znanju smučanja. Z novimi izkušnjami in iskricami v očeh so se utrujeni, a zadovoljni vračali nazaj proti šoli. Dan nam bo vsem ostal v lepem spominu.

Razredničarka: Tina Klemenčič

Dostopnost