(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Osnovna šola Kapela se je prijavila na ustvarjalni natečaj Zamaškonjam podjetja Office&More. Zbiralna akcija poteka od 1.2.2022 do 31.3.2022. Zbrani zamaški bodo podarjeni društvu Vesele nogice.

Poleg dobrodelnosti, lahko zbiranje plastičnih zamaškov našim učencem prinese tudi nagrado. Prvih pet prijavljenih šol, na katerih bodo zbrali največ zamaškov, bo nagrajenih s pisali, ki so izdelani iz recikliranih plastenk. S pisali bodo nagradili tudi šolo, ki bo izdelala najbolj izvirnega Zamaškonjama.

Vabimo vse učence šole, njihove starše in zaposlene na šoli da začnemo pridno zbirati zamaške, saj lahko en majhen zamašek nekomu spremeni življenje, lahko nam pa prinese nagrado. Učenci in zaposleni lahko zbrane zamaške prinesete in »nahranite« našega Zamaškonjama, ki smo ga ustvarili skupaj z učenci v podaljšanem bivanju. Zamaškonjam vas pričakuje na hodniku šole pri učilnici likovne umetnosti.

Že vnaprej se vsem zahvaljujemo za sodelovanje.

Učiteljica Damjana Flisar

Dostopnost