(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V četrtek, 24. marca 2022, so se učenci dramskega krožka z mentorico Tatjano Perša udeležili srečanja gledaliških skupin Z odra na oder na OŠ Leona Štuklja v Mariboru.  Nastopili so z dramsko igro PRAVLJIČNA ZMEDA. Bili smo veseli in zadovoljni, da smo se letos lahko srečanja udeležili tudi v živo.

Pred tem smo pripravili posnetek predstave, ki si ga lahko ogledate na spletni strani OŠ Leona Štuklja na spodnji povezavi.

V posnetku sodelujejo drugošolci Maja Šic, Leilani Horvat, Flora Paldauf, Rok Zalokar in Luka Filipčič ter četrtošolci Tara Mlaker, Pia Mlakar, Neža Kukec, Gal Zalokar in Mark Vaupotič.

V tednu pred nastopom v Mariboru sta dva učenca zbolela, zato sta ju na predstavi v živo nadomestila četrtošolca Jaka Cipot in Rene Kovačič. Učence so na nastopu spremljali petošolci Žan Stramič, Mariša Zamuda in Brin Puhar, ki so pomagali pri nošenju scene in rekvizitov ter učiteljica Klavdija Celec, ki je pomagala pri izdelavi scene.

Vabljeni k ogledu posnetka predstave:

https://www.os-leon.si/povezave-do-predstav-otroskih-gledaliskih-skupin/

Dostopnost