(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V četrtek, 12. 5. 2022, smo se prvič vsi skupaj zbrali v novi telovadnici ob priložnosti, povezani z branjem in podelitvijo bralnih značk. Organizirali smo kulturni dogodek ob podelitvi bralnih značk, ki ga je popestril ilustrator in pisatelj g. Uroš Hrovat. Ilustriral je neposredno pred nami in v naše nove prostore in v naša srca “prinesel” junake Petra Nosa, Benjamina idr.

Ravnateljica je zbrane nagovorila z naslednjimi besedami:

“Veselim se podelitve. Zame je podelitev bralne značke praznik in menim, da na šoli ne bi smelo biti učenke ali učenca, ki bralne značke ne bi opravil. Kajti, kot je rekel Richard Steel: Branje je za mišljenje kot telovadba za telo.

Po nagovoru sta z g. Hrovatom podelila priznanja za osvojeno bralno značko. Tri devetošolke pa so prejele še posebno spominsko priznanje za zvestobo bralni znački v vseh devetih letih. Zlate bralke so tako postale: Melisa Čuček, Lana Denša in Zala Koren.

Vsem prejemnikom bralnih značk iskreno čestitamo.

Podelitev bralnih značk
Dostopnost