(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V šolskem letu 2021/22 je kolesarski izpit opravljalo 11 petošolcev, ki so skozi šolsko leto širili svoje znanje o prometu n temeljito spoznali, kako se obnašati kot kolesar na cesti. Vsi so med letom opravili teoretični del izpita in izpit iz spretnostne vožnje na poligonu. Skupaj smo ob pričetku voženj pregledali kolesa in varnostne čelade, nato pa se lotili urjenja vožnje v prometu. Pri tem so za varnost v prometu prijazno poskrbeli starši, stari starši, učitelji in člani društva upokojenih šoferjev. Pri izvedbi nas je spremljal in usmerjal tudi policist Simon Šipek, ki nas je obiskal ob začetku vožnje, skupaj s kolegom pa tudi ob izpitni vožnji. Vsi učenci so uspešno opravili kolesarski izpit in s tem dokazali, da se tudi samostojno v prometu dobro znajdejo. Iskrene  čestitke učencem in varno vožnjo tudi v prihodnje, vsem pomočnikom pa iskrena hvala za pomoč.

Mentorica kolesarskega izpita na OŠ Kapela, Nina Budja Zalokar

Dostopnost