(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Zadnji šolski dan v letu 2021/2022 so nas učenci 6. in 8. razred pod mentorstvom razredničark Anje Jurgec in Alenke Kozar razveselili z bogatim, domovini posvečenim kulturnim programom ob dnevu državnosti. V nadaljevanju smo podelili priznanja in nagrade učenkam in učencem šolske skupnosti za vestno delo, učenkam, ki so pomagale na Mačjem mestu, učenkam in učencem, ki so najmanj manjkali pri pouku ter učenki in učencem, ki so uspeli šolsko leto zaključiti s peticami pri vseh predmetih. Zbrane smo povabili k počitniškemu prebiranju prispevkov učencev Osnovne šole Kapela v glasilu Pravljične oči. Ravnateljica se je zahvalila vsem sodelavcem in zaključila: “Želim vam prijetne, čim bolj brezskrbne počitniške dni. Naj bo vsak vaš počitniški dan popoln. Popoln v smislu, da se boste počutili preprosto dobro, zadovoljno, srečno v družbi družine, prijateljev. Morda ob dobrem sladoledu, prebrani knjigi, smehu do solz, zabavni igri. Popolnost lahko ustvarjajo drobni trenutki, ki vam ogrejejo srce. Naj bo takih čim več.”

Vabimo vas k ogledu fotografij v galeriji.

Dostopnost