(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V oddelkih podaljšanega bivanja smo v petek, 14. 10. 2022 na igrišču šole izvedli jesensko druženje s kostanjevim piknikom. Ves teden so učenci v šolo pridno nosili kostanje, prvošolci in tretješolci pa so jih nabirali v šoli v naravi.

Druženje smo pričeli z lutkovno igrico prvošolcev. Zaigrali so nam »Repo velikanko«. Sledile so delavnice, kjer so si lahko učenci izdelali različne jesenske izdelke in jih nesli domov. Na igrišču so učenci imeli na voljo tudi različne igre in krede za risanje na asfaltu. Ves čas pa so si lahko tudi postregli s pečenimi kostanji, ki sta nam jih pripravila hišnik in informator. Vsak učenec se je ob odhodu domov moral oglasiti pri učiteljici, kjer je dobil sladko presenečenje.

Fotografije so v galeriji!

Zapisala:

Vodja aktiva JV in PB, Sabina Brumen

Dostopnost