(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Učenci so  v podaljšanem bivanju v tretji skupini (3. in 4. razred), katere je tema o elektriki še posebej pritegnila, sodelovali v natečaju Mladi v svetu energije. Natečaj poteka v okviru Ekošole že 15 let, letos smo se za sodelovanje odločili tudi na naši šoli. 9 učencev tretjega razreda, ki so pri natečaju sodelovali, so dosegli odlično drugo mesto v svoji starostni kategoriji po celotni Sloveniji. Učenci so se pri izdelkih res potrudili, zato je ta nagrada še toliko večja potrditev in dokaz pridnega dela otrok. V ta namen smo se 19. junija odpravili na zaključno podelitev priznanj, ki je potekala v Informacijskem centru GEN v Krškem. Po končani podelitvi so imeli učenci možnost ogleda GEN interaktivnega centra Svet energije in njihove eskperimentalnice.

Več o našem obisku si lahko ogledate v spodnji galeriji.

Mentorica natečaja Tjaša Novak

Dostopnost