(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Slovenski pesnik Feri Lainšček  pravi, da je najlepši čas, ki ga porabiš zase. Res je, včasih potrebuješ trenutke samote, da sanjaš v svojem svetu, ampak najlepše je, ko nameniš čas svojim sošolcem, prijateljem, družini, svojim najdražjim.

Skupaj odkrivamo nove svetove, rastemo in dozorevamo. Le skupaj lahko razvijamo vrednote skupnosti ter širšega kulturnega in družbenega prostora. In vse to nam omogoča OŠ Kapela.

Na zaključni prireditvi z naslovom Skupaj se imamo lepo, ki je bila v sredo, 21. junija 2023, smo strnili pomembnejše dogodke, uspehe in dosežke šol. leta 2022/23.

V pestrem kulturnem programu so se predstavili učenci šole ter otroci enote Grozdek na Kapeli, v nadaljevanju pa so sledile še podelitve priznanj in nagrad za naj učenko, naj športnika in za posebne dosežke v tekmovanju v znanju matematike za Vegovo priznanje ter v likovni ustvarjalnosti.

Naj učenka šol. leta 2022/23 je postala Lana Čolnik, naj športnik pa Jernej Koren.

Vsem prejemnikom priznanj in nagrad iskreno čestitamo.

Dostopnost