(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Na Osnovni šoli Kapela smo v torek, 5. 12. 2023, organizirali medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše učenke. Naša dekleta so se dobro borila, vendar nam je za kakšen vidnejši uspeh zmanjkalo nekoliko znanja in izkušenj. Na koncu so naše učenke osvojile skupno 5. mesto.

Dekletom čestitke za prikazano!

Šolsko ekipo so sestavljale:

 • Vrbnjak Pia
 • Zamuda Mariša
 • Kavaš Eva
 • Šafarič Larisa
 • Jurjovič Sofija
 • Rožanc Tijana
 • Rožanc Maša
 • Čolnik Žana
 • Pirc Eli
 • Pirc Živa

Naši nogometaši osvojili 1. mesto na medobčinskem tekmovanju

Učenci OŠ Kapela so se v sredo, 13. 12. 2023, na Osnovni šoli Kajetana Koviča v Radencih, udeležili medobčinskega prvenstva v nogometu. Brez poraza so sklenili skupinski del tekmovanja, kjer so po vrsti premagali vrstnike iz OŠ Negova ter OŠ K. Koviča Radenci.

V polfinalu so se nato pomerili z OŠ Gornja Radgona ter jih premagali z minimalnim rezultatom 1 : 0.

V finalu so se še enkrat udarili z ekipo iz OŠ Radenci, ter jih po zaostanku z 1 : 0 v prvem polčasu, premagali z rezultatom 2 : 1. S tem so osvojili 1. mesto na medobčinskem tekmovanju in se uvrstili naprej na področno tekmovanje, ki jih čaka v januarju.

Bravo fantje!

Šolsko ekipo so sestavljali:

 • Filipčič Amadej
 • Vršič Gal
 • Fras Jan
 • Leljak Nejc (8. r.)
 • Bajzek Vid
 • Krajnc Aljaž
 • Stanek Filip
 • Marinič Žiga
 • Wajs Gal

Naši odbojkarji dvignili najvišji pokal na medobčinskem tekmovanju

V torek, 19. 12. 2023, smo se na OŠ Gornja Radgona udeležili medobčinskega tekmovanja v odbojki za starejše učence. Na tekmovanju sta poleg domačinov in nas nastopali še osnovni šoli iz Apač in Sv. Jurija ob Ščavnici.

Naši fantje so brez večjih težav in brez izgubljenega seta osvojili 1. mesto in se tako uvrstili v višji rang tekmovanja.

Čestitke fantom za rezultat in prikazano igro.

Šolsko ekipo so sestavljali:

 • Marinič Žiga
 • Bajzek Vid
 • Pučko Timotej
 • Krajnc Aljaž
 • Stanek Filip
 • Fras Jan
 • Filipčič Amadej
 • Vršič Gal
 • Šoštarič Nace
Dostopnost