(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Učenci naše šole nadaljujejo z odličnimi predstavami in utirajo novo pot naši šoli na športnem področju. Tokrat so se na Osnovni šoli MS III pomerili proti ekipi šole organizatorke in proti OŠ Črenšovci.

Kljub zdravstvenim težavam v naši ekipi so fantje prikazali dobro in borbeno igro. Tekma se je končala z rezultatom 1 : 1. Kapelčani so večino tekme vodili, na koncu pa prejeli nekoliko nesrečen zadetek.

V drugi odločujoči tekmi pa fantje ničesar niso prepustili naključju in ekipo OŠ Črenšovci nadigrali z rezultatom 6 : 1.

S tem se je ekipa uvrstila v finale področnega prvenstva, kjer se bomo pomerili z OŠ Beltinci, OŠ Kajetana Koviča Radenci in še enkrat proti OŠ Murska Sobota III. Fantje bodo lovili eno izmed prvih treh mest, ki vodi v četrtfinale državnega prvenstva.

Le tako naprej in bravo fantje.

Danilo Podgoršek

Dostopnost