(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Osnovna šola Kapela se je tudi v letošnjem šolskem letu prijavila na trajnostno – ustvarjalni natečaj Zamaškonjam podjetja Office&More. Zbiralna akcija poteka od 23. 2. 2024 do 5 .4. 2024.  Zbrani zamaški pa bodo podarjeni društvu Vesele nogice.

ZBIRAJ IN POMAGAJ

Poleg dobrodelnosti, lahko zbiranje zamaškov našim učencem prinese tudi nagrado. Sponzor natečaja Zamaškonjam 2024 je blagovna znamka UHO, ki bo zmagovalcem natečaja podarila bogate pakete lepila za nadaljnja ustvarjanja. Dodali bodo še potrebščine Jolly in DELI.   

Vabimo vse učence šole, njihove starše in zaposlene na šoli da začnemo pridno zbirati zamaške, saj lahko en majhen zamašek nekomu spremeni življenje, lahko nam pa prinese nagrado. Učenci in zaposleni lahko zbrane zamaške prinesete in »nahranite« našega Zamaškonjama, ki vas pričakuje na hodniku šole.  

Že vnaprej se vsem zahvaljujemo za sodelovanje.

Mentorica Damjana Flisar

Dostopnost