Spoštovani starši.

Vabimo vas na predavanje z naslovom: Kaj naredi dobre starše?

12. decembra 2013 ob 17.00, v telovadnico šole

Naša gostja Simona Levc – soavtorica knjige: Varuh otrokovih dolžnosti, Vam bo podala praktične nasvete o vzgoji otrok.

Zakaj tega srečanja ne želite zamuditi?

•  Ker ste prisostvovali aprilskemu predavanju Vzgajamo samostojne in odgovorne otroke.
  • Ker ste morda zamudili aprilsko predavanje in ste slišali veliko pozitivnih povratnih informacij o njenem predavanju, zato sedaj novega srečanja s predavateljico ne želite zamuditi.
  • Ker veste, da je vzgoja otrok zahtevna in da potrebujemo številne informacije in nasvete, da bi vzgojili odgovorne, samostojne in zadovoljne otroke.
  • Ker veste, da je zmanjševanje zahtev do lastnih otrok enako slabo kot postavljanje nerealnih ciljev.
  • Ker je prav, da prepoznate značilnosti dobrih staršev tudi pri sebi.
  • Za uspeh svojih otrok namenite najdragocenejše, to je vaš čas.

Srečanje je namenjeno staršem, učiteljem in vsem, ki jih vzgoja zanima.

Pred predavanjem vas vabimo k udeležbi na prazničnem srečanju staršev vašega razreda ob 16.00 v matičnih učilnicah.

Prijazen pozdrav, mag. Anastazija Avsec, ravnateljica